Kalendář - výsledky

Zimní turnaje Výsledek
7.12.2019 OFS - kval. Zášová 1 tým 2.místo
14.12.2019 FC Rožnov (korky) 2 týmy 1.místo, 4.místo
11.1.2020 OFS - kval. Zašová 1 tým 1.místo
25.1.2020 FC Rožnov (korky) 2 týmy 1.místo, 3.místo
15.2.2020 OFS - finále Zašová 1 tým 2.místo
       
       

 

Přípravné zápasy
Domácí Hosté Výsledek
Rožnov Sigma 1:8
Staré Město Rožnov 2:5

 

KP mladší žáci - podzim
Datum-čas Domácí Hosté Výsledek
So 24.8.2019 9:30 Rožnov Uh.Brod 1:3
So 31.8.2019  11:15 Bojkovice Rožnov 4:0
So 7.9.2019  9:30 Rožnov Kunovice 3:1
So 14.9.2019  11:15 Slavičín Rožnov 1:4
So 21.9.2019  9:30 Rožnov Baťov 2:0
So 28.9.2019  11:15 Holešov Rožnov 3:1
So 5.10.2019  11:15 Zlín B Rožnov 1:7
So 12.10.2019  9:30 Rožnov  Kroměříž B 6:2
Ne 20.10.2019  11:15 FC Slovácko B Rožnov 3:12
So 26.10.2019  9:30 Rožnov Staré Město 3:1
So 2.11.2019  11:15 Val Kobouky-Brůmov Rožnov 2:1

KP mladší žáci - jaro
Datum-čas Domácí Hosté Výsledek
So 4.4.2020 11:15 Uh. Brod Rožnov  
So 11.4.2020 11:15 Rožnov Bojkovice  
So 18.4.2020 11:15 Kunovice Rožnov  
So 25.4.2020 11:15 Rožnov Slavičín  
So 3.5.2020 11:15 Baťov Rožnov  
So 9.5.2020 11:15 Rožnov  Holešov  
So 16.5.2020 11:15 Rožnov Zlín B  
So 24.5.2020 11:15 Kroměříž B Rožnov  
So 30.5.2020 11:15 Rožnov Slovácko B  
So 6.6.2020 11:15 Staré Město Rožnov  
So 13.6.2020 11:15 Rožnov Val. Klobouky-Brůmov  

OP mladší žáci B1 - podzim

Datum - čas Domácí Hosté Výsledek
Po 26.8.2019  16:30 Rožnov B Dolní Bečva 2:0
Ne 1.9.2019  10:00 Podlesí Rožnov B 1:2
Po 9.9.2019  16:30 Rožnov B Hutisko 12:0
So 14.9.2019  10:00 Vigantice Rožnov B 5:2
Po 23.9.2019  16:30 Rožnov B Kelč 11:0
Po 7.10.2019  16:30 Rožnov B Juřinka 3:7
Ne 13.10.2019  10:00 Zašová/Zubří Rožnov B 5:3
Po 21.10.2019  16:30 Rožnov B Vidče 6:0
Po 28.10.2019  16:30 Rožnov B Val. Bystřice 9:0
Po 4.11.2019  16:30 Rožnov B Hrachovec 10:1

OP mladší žáci B1 - jaro
Datum - čas Domácí Hosté Výsledek
Ne 5.4.2020 Hutisko Rožnov B  
Po 13.4.2020 16:30 Rožnov B Vigantice  
So 18.4.2020 11:30 Kelč Rožnov B  
Út 28.4.2020 16:30 Juřinka Rožnov B  
Po 11.5.2020 16:30 Rožnov Zašová/Zubří  
Ne 17.5.2020 Vidče Rožnov B  
Ne 24.5.2020 13:00 Val.Bystřice Rožnov B  
Ne 31.5.2020 Hrachovec Rožnov B  
Ne 7.6.2020 Dol.Bečva Rožnov B  
Po 15.6.2020 16:30 Rožnov B Podlesí